Spotkanie członkowskie 28 października 2019 r.

W imieniu Zarządu Oddziału Poznań Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, zapraszam na spotkanie członkowskie naszego Oddziału zaplanowane na dzień 28 października 2019 r. o godz. 17:00. Spotkanie odbędzie się w Centrum Szkoleniowym OSZ przy ul. S. Zwierzchowskiego 17, (dawna ul. Dziadoszańska).

Zapraszamy również osoby, które chciałyby poznać Stowarzyszenie i są zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi w przyszłości.

Porządek spotkania przewiduje między innymi :

1. Przywitanie, informacje bieżące i organizacyjne
2. Przyjęcie nowych kandydatów na członków Stowarzyszenia
3. Przedstawienie wyników badania oczekiwań i pomysłów członków Oddziału w Poznaniu (Jacek Zatoński)
4. Prezentacja: Hałas i ochrona przed nim (Firma Variphone - Michalina Kaczmarek-Lipowicz, dr Jan Jarzęcki)
 - Ubytki słuchu spowodowane hałasem
 - Indywidualne ochronniki słuchu i oferty firmy Variphone
 - Dyrektywy EU 2016/425 w zakresie indywidualnej ochrony słuchu i omówienie certyfikatów
5. Dyskusje wokół problemów i pytań zgłoszonych przez członków

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności wraz z podaniem liczby osób do 24.10.2019r. poprzez wypełnienie krótkiej ankiety pod tym linkiem https://forms.gle/vw5mCjEQ7Nh6MaRM9

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu

z poważaniem