POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY MIĘDZY WYŻSZĄ SZKOŁĄ LOGISTYKI W POZNANIU A OGÓLNOPOLSKIM STOWARZYSZENIEM PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BHP ODDZIAŁ W POZNANIU

09 listopada 2022 roku zawarto porozumienie o współpracy między Wyższą Szkołą Logistyki
w Poznaniu reprezentowaną  przez Prorektora dr hab. Macieja Stajniaka prof. WSL oraz kierownika studiów podyplomowych „Menedżer BHP” mgra inż. Leszka Lewickiego a Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby BHP Oddział Poznań reprezentowanym przez Prezesa dra inż. Leszka Kowalczyka.

Przedmiotem porozumienia jest:

1. Współpraca i wzajemna pomoc w organizowanych konferencjach, szkoleniach, spotkaniach propagujących cele i zadania służb BHP.
  2. Wdrażanie rozwiązań prawnych dotyczących prawa pracy i służby BHP.
  3. Prowadzenie współpracy z instytucjami na forum dialogu w zakresie BHP, przestrzeganie praw pracowniczych, stosowania reguł dotyczących ochrony zdrowia oraz partnerstwa społecznego.