Dołącz do nas

Wstępując do nas zwiększasz szansę rozwoju własnego warsztatu pracy. Działamy na terenie całego kraju, dokształcamy, doradzamy, rozwijamy!

Aby zostać członkiem  OSPS BHP wystarczy:

JAK I GDZIE SIĘ ZAPISAĆ?

Zarejestruj się w strefie członkowskiej, w tym celu wybierz opcję  „Rejestracja - dla nowych Członków OSPS BHP".

Link do strefy członkowskiej

Pamiętaj o wyborze Oddziału, do którego chcesz przynależeć — to WAŻNE.

Tu znajdziesz Swój Oddział

Zapraszamy do wstąpienia do naszego grona wszytkich pracowników i pracodawców służb BHP oraz wszystkie pozostałe osoby spełniające wymogi kwalifikacyjne określone w Rozporządzeniu w sprawie służby BHP.

Aby wstąpić do naszego grona należy wypełnić ankietę (link).

Następnie na adres e-mail Prezesa Oddziału Poznań  kowalczyk.123.leszek@gmail.com nalezy przesłać zeskanowane:

1. świadectwo / dyplom potwierdzające kwalifikację

2. ważne zaświadczenie z ostatniego szkolenia okresowego dla pracowników służb BHP (jeśli dotyczy)

Po uzyskaniu potwierdzenia o przyjęciu w poczet członków należy opłacić:

1. wpisowe - 25,00 zł zł ( jednorazowe ),

2. roczną składkę członkowską w wysokości 120,00 zł (w przypadku przyłączenia w czasie trwania roku 10 zł za każdy miesiąc do końca roku)

3. wysłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail Prezesa Oddziału Poznań  kowalczyk.123.leszek@gmail.com

Dane do przelewu:

OSPSBHP O/Poznań