POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY MIĘDZY POWIATOWĄ STACJĄ SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNĄ W POZNANIU A OGÓLNOPOLSKIM STOWARZYSZENIEM PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BHP ODDZIAŁ W POZNANIU

Porozumienie  o współpracy między  dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu  Panią Anną Pawłowską a prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział Poznań Leszkiem Kowalczykiem.

W dniu 16 września 2022 roku w siedzibie PSSE w Poznaniu zostało zawarte porozumienie  o współpracy między  dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu  Panią Anną Pawłowską a prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział Poznań Leszkiem Kowalczykiem. Działania służby BHP wymagają podejmowania działań, których celem jest wdrażanie rozwiązań poprawiających poziom bezpieczeństwa w obszarach zatrudnienia według osiągnięć współczesnej nauki i techniki.