rolex swiss sv rolex day date 228396 40mm mens black dial silver tone has formulated countless masterpieces of both very fine aesthetic design and wonderful mechanical structure.best Thc Vape review has made use of countless distinguished elaborate functions and skills.

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW ODDZIAŁU - Oddział w Poznaniu

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW ODDZIAŁU

W imieniu Zarządu Głównego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział w Poznaniu, zawiadamiam, że na dzień 8 kwietnia 2019 r zwołano Walne Zebranie Członków. Zebranie odbędzie się w siedzibie OSZ Poznań ul. Zwierzchowskiego 17. Początek godz. 17:30.

Z uwagi na ważność podejmowanych czynności obecność wszystkich członków obowiązkowa. Prawo wyborcze mają wszyscy członkowie zwyczajni Oddziału stowarzyszenia, którzy do dnia 31 marca 2019 r opłacili składki członkowskie za rok 2019 lub minimum za I kwartał 2019 r. Lista osób z prawem wyborczym zostanie przedstawiona na zjeździe.

Celem zjazdu jest :
1. Przedstawienie sprawozdania zarządu wraz z wnioskiem o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi.
2. Przedstawienie listy członków stowarzyszenia z prawem wyborczym.
3. Wybór komisji skrutacyjnej.
4. Wybór Prezesa i członków zarządu na nową 4 – letnią kadencje.
5. Wybór członków komisji Rewizyjnej i Sądu koleżeńskiego.
6. Przedstawienie wyników badania sondażowego na temat funkcjonowania służb BHP w zakładach pracy w Polsce w 2019r .
6. Dyskusja i wolne wnioski.