Spotkanie członków - 3 czerwca 2019 r.

W imieniu Zarządu Oddziału Poznań Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, zapraszam na spotkanie członkowskie naszego Oddziału zaplanowane na dzień 3 czerwca 2019 r.              o godz. 17:00. Spotkanie odbędzie się w Budynku Delta przy ul. Towarowej 35 w Poznaniu. Sala zostanie podana w holu wejściowym do budynku w dniu spotkania.

Zapraszamy również osoby, które chciałyby poznać Stowarzyszenie i są zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi w przyszłości.

Porządek spotkania przewiduje między innymi :
1.    Przywitanie członków oraz w szczególności Panią Prezes OSPS BHP Elżbietę Bożejewicz
2.    Przyjęcie nowych kandydatów na członków Stowarzyszenia
3.    Prezentacja celów Zarządu Głównego (Elżbieta Bożejewicz)
4.    Przedstawienie celów, zasad funkcjonowania Stowarzyszenia i planów nowego Zarządu (Kinga Sikora-Wencławek)
5.    Prezentacja: Pomiary Środowiska Pracy (Maciej Łabęda)
6.    Prezentacja: Oświetlenie w miejscu pracy (Michał Jóźwiak, firma Lena Lighting ze Środy Wlkp.)
7.    Dyskusja i wolne wnioski

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności wraz z podaniem liczby osób do 30.06.2019r.