Rada Stowarzyszenia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Wrocław 2022

W dniu 22.04.2022 r. we Wrocławiu obyła się Rada Stowarzyszenia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP

Rada Stowarzyszenia przygotowana była  wspólnie z Zarządem Głównym oraz Oddziałem OSPS BHP we Wrocławiu. Poświęcona była podsumowaniu działań zarządów Oddziałów OSPSBHP w roku 2021 a także zmianom, które zostaną wprowadzone jak i również  kierunków rozwoju naszej organizacji.

W programie Rady Stowarzyszenia przedstawiono trzy bloki tematyczne: STATUT, Strategia Zarządzania Wizerunkiem OSPS BHP oraz OSPS BHP PRZYSZŁOŚĆ.

W Radzie Stowarzyszenia uczestniczyli: Prezes Oddziału Poznań Leszek Kowalczyk oraz w-ce Prezes Jarosław Łucka