Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Tragi SAWO to wyjątkowe wydarzenie w naszym kraju oraz Europie Środkowo-Wschodniej, które stanowi platformę spotkań oraz wymianę  doświadczeń i informacji w dziedzinach ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa.  Podczas SAWO 2022 zrealizowano konferencje  m.in. takich organów i instytucji  jak: Państwowa Inspekcja Pracy,  Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Zarząd Główny  Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP zrealizował seminarium pt. "Dzielmy się wiedzą - dobre praktyki we wdrażaniu normy 45001". Frekwencja uczestników w seminarium była bardzo wysoka oraz nie spodziewano się takiej ilości osób przy zaskoczeniu organizatorów.

W targach SAWO aktywnie uczestniczyli w realizowanych dyżurach przy stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP  z Oddziału Poznań:

Prezes Oddziału Poznań - Leszek Kowalczyk, członek komisji rewizyjnej - Krzysztof Bohun oraz sądu koleżeńskiego - Maciej Łabęda.  oraz Waldemar Walkiewicz z oddziału Katowice PG